• -20%
Lot 202

Lot 202

Autor:

Remigiusz Mróz

9788381951425

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalejSześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w...
Filia
9 szt.
£10.10
£8.08 Zniżka 20%
bez podatku

Polityka bezpieczeństwa

Zasady wysyłki

Regulamin księgarni

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej
Sześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjąkowo osobliwy sposób popełnił samobójstwo.
Tymczasem z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach.
Filia
9788381951425
9 szt.

Opis

Autor
Remigiusz Mróz
Liczba stron
512
Format
13,5x20,5 cm
Rok wydania
2020
Oprawa
broszurowa
ISBN
9788381951425